De Autoriteit Persoonsgegevens (AP) heeft een protocol goedgekeurd, met voorwaarden voor havens, luchthavens en andere gevoelige logistieke locaties om personen te kunnen weigeren die eerder op zo’n locatie betrokken waren bij (drugs)criminaliteit. Organisaties die werken volgens de voorwaarden in dit protocol, krijgen van de AP een vergunning om gegevens over die personen te delen.
Anderen lazen ook
Radicalisering is steeds vaker een individueel proces. Ook het plegen van een aanslag is meer dan eerder een individuele aangelegenheid. Hierdoor is het lastiger om te voorspellen wie, wanneer en waarom iemand overgaat tot een geweldsdaad. Dit staat in het [...]
Klaar om de feestdagen op te vrolijken met een echte hersenkraker? Perfect! De kerstpuzzel van de AIVD is er namelijk weer. De moeilijkste puzzel van het jaar, wordt-ie vaak genoemd. We nodigen iedereen van harte uit om de komende weken [...]
Georg Driegen wordt met ingang van 1 januari 2026 directeur Operatiën bij de Algemene Inlichtingen- en Veiligheidsdienst (AIVD).
